×
Lajme18 Qershor 2020
Ka përfunduar mbledhja e parë e Komisionit Hetimor për menaxhimin e pandemisë së koronavirusit nga ana e ish-Qeverisë së Kosovës, në krye...
Lajme18 Qershor 2020
Xhirollogaria ku mund ta ndihmoni Arianin është: NLB Banka XK05 1701018501051065 Arian Krasniqi, 6 vjeçar nga Komuna e Junikut, me vendbanim në...
Bujqësi18 Qershor 2020
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë ka njoftuar se janë verifikuar peshoret e mullinjve para sezonit të korrje-shirjeve, në mënyrë që fermerët të...
Kronika18 Qershor 2020
Nga Rubrika
Lajme18 Qershor 2020
Dënimi me 15 muaj burgim, i shqiptuar nga Gjykata Themelore në Pejë ndaj të akuzuarit për vrasje të mbetur në tentativë, Dardan...
Lajme18 Qershor 2020
Vonesa e pagesave të subvencioneve që realizohet nga ministria e Bujqësisë, ka bërë një fermer që nga pakënaqësia të shkoj te objekti...
Kronika18 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një sasi...
Lajme18 Qershor 2020
Kryeministri Avdullah Hoti ka pritur sot në takim liderët e partive politike me qëllim të bashkërendimit të qëndrimeve në procesin e dialogut...
Kronika18 Qershor 2020
Policia e Kosovës gjatë implementimit të një plani taktik lidhur me aktivitete kriminale në një pikë kufitare në Pejë ka gjetur dy...
Kronika18 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë rreth aksidentit në Malishevë ku humbi jetën zyrtari i Nismës Socialdemokrate, Albert Krasniqi. “Ka ndodhur...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.