×
Front TV16 Qershor 2020
Ish-qeveria “Kurti”, vazhdimisht është akuzuar nga oponentët politik për prishje të raporteve me SHBA-në. Ambasadori i parë i Kosovës në këtë shtet,...
Front TV16 Qershor 2020
Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka pritur në takim përfaqësesin e BE-së në dialogun Kosovë - Serbi, Miroslav Lajçak, raporton Front Online....
Front TV16 Qershor 2020
Pas takimit të zhvilluar me presidentin Hashim Thaçi, i dërguari posaçëm i BE-së Miroslav Lajçak është pritur edhe nga kryeparlamentarja Vjosa Osmani,...
Nga Rubrika
Ekonomi15 Qershor 2020
Ish-kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Safet Gërxhaliu, për Front Online ka thënë që kjo është një ndër dy metodat, që mundësojnë...
Ekonomi15 Qershor 2020
Pas deklaratave të ministres së Financave, Hykmete Bajramit, e cila tha se Qeveria është duke diskutuar me Trustin Pensional që të lejohet...
Ekonomi15 Qershor 2020
Fatmir Rexhepi, anëtar i Komisionit për Buxhet dhe Transfere, për Front Online, ka thënë që janë në pritje të dërgimit të këtij amendamenti...
Ekonomi15 Qershor 2020
Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, javën e kaluar konfirmoi se Qeveria e Kosovës është duke u konsultuar me Trustin Pensional të Kosovës,...
Front TV15 Qershor 2020
Lehtësimi i masave të lëvizjes së qytetarëve, bëri që numri i rasteve me COVID-19 të rritet. Në Klinikën Infektive aktualisht janë duke...
Front TV15 Qershor 2020
Lehtësimi i masave të lëvizjes së qytetarëve, bëri që numri i rasteve me COVID-19 të rritet. Në Klinikën Infektive aktualisht janë duke...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.