Lajme

Rama, Veseli, Thaçi e Limaj po darkojnë së bashku në një restaurant në Prishtinë

Rama, Veseli, Thaçi e Limaj po darkojnë së bashku në një restaurant në Prishtinë
21:19 | 29 Qershor 2020

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, sot gjatë ditës ka vizituar disa nga liderët politik e institucional në Kosovë, shkruan Front Online.

Pas takimeve të përfunduara, ai ka zgjedhur që t’i vazhdojë bisedat me disa prej tyre por në një tjetër ambient

Në restaurantin “Tiffany” që ndodhet në kryeqytet, ai është duke darkuar me presidentin e Kosovës. Hashim Thaçin, kreun e PDK-së Kadri Veselin dhe të parin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limajn./Front Online/

Ekzekutohen pagesat e Pakos emergjente, për familjet pa asnjë anëtar të punësuar

Artani paralajmëron Xhulin: Ruaju!

Të tjera