[wp-story]

Front TV

Policia arreston shoferin e Trafikut Urban

Policia arreston shoferin e Trafikut Urban
14:26 | 18 Qershor 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar pak minuta më parë një shofer të autobusit të Trafikut Urban të Linjës 4 , pasi që i njëjti e fotografoi veturën me të cilën, policia erdhi për ta shikuar vendin e ngjarjes, pas një aksidenti të ndodhur në rrugën “UÇK”, raporton Front Online.

Policia me veturën e tyre kishte bllokuar trafikun, duke pamundësuar kështu qarkullimin e veturave, si dhe të autobusit të Linjës 4, që po barte udhëtarë. /Front Online

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera