×
 • Lajme
 • Front TV
 • Front TV

  Policia arreston shoferin e Trafikut Urban

  FrontOnline
  18 Qershor 2020

  Policia e Kosovës ka arrestuar pak minuta më parë një shofer të autobusit të Trafikut Urban të Linjës 4 , pasi që i njëjti e fotografoi veturën me të cilën, policia erdhi për ta shikuar vendin e ngjarjes, pas një aksidenti të ndodhur në rrugën “UÇK”, raporton Front Online.

  Policia me veturën e tyre kishte bllokuar trafikun, duke pamundësuar kështu qarkullimin e veturave, si dhe të autobusit të Linjës 4, që po barte udhëtarë. /Front Online

  KEDS njofton për punimet në rrjet, në këto vende do të ndalet rryma
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Emisari i Kryeministrit të Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor, Stuart Peach, pas përfundimit të vizitës në Kosovë është lajmëruar me një...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka njoftuar se tashmë ka nisur investimi në Klinikën e Kardiokirurgjisë dhe vlera e investimit në infrastrukturë...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Zyrtari i LDK-së, Berat Rukiqi, ka reaguar pas deklaratës së ministrit Liburn Aliu i cili në një intervistë për T7 ka thënë...
  Të tjera
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani njoftoi sot se Këshilli i Ministrave konfirmoi vendimin që Malta të...
  Sport01 Dhjetor 2023
  Përfaqësuesja e Kosovës në konkurrencën e femrave ka shënuar fitore kundër Bullgarisë, në ndeshjen vendimtare në Grupin 5 në Ligën C të...
  Lifestyle01 Dhjetor 2023
  Shkaku më i zakonshëm i anemisë është mungesa e hekurit dhe pa të trupi juaj nuk është në gjendje të prodhojë hemoglobinën...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorët e Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi, Alby dhe Kaderi kanë diskutuar për gjestin e Bleros ndaj Besit. Ata u shfaqën të...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Zyrtarët policor së bashku me zyrtarë doganor edhe të premten e kanë mbajtur të “bllokuar” argjendarinë “Baraku”, pronari i së cilës u...
  Sport01 Dhjetor 2023
  Remzi Ejupi, ish president i klubit Futbollistik Prishtina në një status në faqen e tij në rrjetin social Facebok ka nxjerrë në...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.