[wp-story]

Lajme

Përleshje masive në Prishtinë (VIDEO)

Përleshje masive në Prishtinë (VIDEO)
20:21 | 14 Qershor 2020

Sot rreth orës 16:00 ka ndodhur një rrahje mes disa personave pranë ‘Taukbahçes’ në Prishtinë, në udhëkryqin që shpie tek Lagjet Velania dhe Taslixhe.

Sipas qytetarëve, që i kanë  dërguar pamjet e këtij incidenti, rrahja ka ndodhur mes dru shitësve që qëndrojnë në trotuarin e rrugës dhe disa dasmorëve.

Nuk dihet arsyeja pse ka ndodhur kjo përleshje, ndërsa policia nuk ka dhënë detaje lidhur me këtë ngjarje.

Më poshtë ndiqni pamjet e përleshjes së transmetuara nga Klan Kosova.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera