×
Etiketë: përleshje
Bota/Rajoni30 Shtator 2020
Protesta kanë shpërthyer në disa pjesë të Indisë të mërkurën pasi autoritetet kanë djegur trupin e viktimës së një përdhunimi një lëvizje që familja e viktimës ka thënë se është bërë pa lejen e saj,...
Kronika06 Shtator 2020
Dy persona janë lënduar, ndërsa njëri prej tyre është therur me thikë si pasojë e një rrahje që ka ndodhur në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur të premten, rreth orës 22:20. “Është...
Kronika30 Gusht 2020
Policia në Fushë-Kosovë ka arrestuar një person pasi ka tentuar ta sulmojë vëllain Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Fushë-Kosovë, ku i dyshuari ka tentuar ta godasë viktimën me një mjet pune. “Është...
Lajme22 Gusht 2020
Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Drenasit. Ndërkohë tre persona të tjerë kanë pësuar lëndime trupore gjatë përleshjes. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 në fshatin Nekoc. Lajmin...
Kronika20 Gusht 2020
Dy persona janë përleshur mes vete në Deçan, e njëri ka shtënë me armë zjarri, njofton Policia e Kosovës. Një person u arrestua në lidhje me këtë ngjarje, teksa i njëjti dyshohet se pas zënkës...
Lajme16 Gusht 2020
Një përleshje mes disa personave ka ndodhur të dielen mbrëma në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan në prani të policisë, teksa janë arrestuar disa persona. Policia e Kosovës aktualisht është duke e hetuar rastin dhe...
Kronika09 Gusht 2020
Sot rreth orës 22:30 ka ndodhur një përleshje fizike midis disa personave në rrugën “12 Qershor” në Ferizaj. Një lexues i Klan Kosova ka dërguar video nga vendi i ngjarjes, nga ku mund të vërehet...
Lajme26 Korrik 2020
Të dielën, disa persona (të mitur) janë përleshur mes vete në qendër të Pejës – si pasojë njëri nga ta është lënduar me mjete të mprehta. Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë...
Lajme20 Korrik 2020
Në orët e mbrëmjes ka ndodhur një përleshje mes dy grupeve ka ndodhur në Prishtinë tek “Kafet e Vogla”. Lajmin e ka konfirmuar Daut Hoxha, zëdhënës i policisë së Kosovës. “Me datë 20.07.2020 rreth orës...
Bota/Rajoni18 Korrik 2020
Një përleshje ka ndodhur në një restorant në Jalë të Shqipërisë. Në një video shihen disa të rinj duke u përleshur me karrige në një restaurant. Mësohet se kjo përleshje ka ndodhur në Jalë të...
Kronika17 Korrik 2020
Në Gjakovë ka ndodhur një përleshje mes disa personave, ndërsa dy prej tyre janë therur me thiksë. Drejotori i Policisë Rajonale të Gjakovës, Lumni Graishta, ka treguar për Gazetën Express se pasi kishin arrestuar tre...
Bota/Rajoni16 Korrik 2020
Gjatë natës në zonën e ish-Bllokut në Tiranë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri si pasojë e një konflikti të çastit. Burimet bëjnë më dije se ka mbetur i plagosur një 31 vjeçar jashtë...
Bota/Rajoni15 Korrik 2020
Armenia dhe Azerbajxhani janë përfshirë ditët e fundit në një konflikt të armatosur që ka rezultuar me vdekjen e disa ushtarëve në rajonin kufitar. Të dy vendet akuzojnë njëri tjetrin për fillimin e provokimeve, ndërsa...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.