×
 • Infografika
 • Infografika

  Për një javë 535 raste të reja me Coronavirus në Kosovë

  FrontOnline
  18 Qershor 2020
  Arif Vladi me 17 shkurt në hotel Lake Side
  Të tjera
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Kancelari gjerman Olaf Scholz tha sot se vendet europiane dhe anëtarët e NATO-s nuk do të dërgojnë trupa në Ukrainë. “U diskutua...
  Ekonomi27 Shkurt 2024
  Në Bruksel ka përfunduar takimi i përbashkët mes ekspertëve financiarë të Kosovës dhe Serbisë, nën ndërmjetësimin e emisarit evropian për dialogun, Mirosllav...
  Sport27 Shkurt 2024
  Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka një arsye të vërtetë për shqetësim pasi klubi duket se do të humbasë mbi 100...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Spanja ka hedhur poshtë propozimin francez për të dërguar trupa në Ukrainë dhe dëshiron që ndihma të kufizohet në dërgimin e më...
  Sport27 Shkurt 2024
  Kylian Mbappe hyri në Instagram për të ndarë foto të kohës së tij në qytetin e Barcelonës, ku kaloi ditët e pushimit...
  Sport27 Shkurt 2024
  Federata e Golfit e Kosovës është shumë afër pranimit ndërkombërarisht. Njëra prej Federatave më të reja sportive në vend e ka dhënë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.