×
 • Vip
 • Vip

  Pavarësisht pandemisë, ‘MTV Awards’ do mbahet këtë verë

  FrontOnline
  30 Qershor 2020

  Shfaqja e ‘MTV Awards’ do të jetë ngjarja e parë e Barclays Center që nga fillimi i pandemisë në New York.

  Ngjarja do të mbahet në Barclays Center në Brooklyn, New York më 30 gusht, shkruan FoxNews.

  Sipas guvernatorit të New Yorkut Andrew Cuomo, i cili së pari bëri njoftimin gjatë një takimi të hënën, shfaqja e çmimeve “do të ndjekë të gjitha udhëzimet e sigurisë, përfshirë audiencën e kufizuar ose pa publik fare”.

  Sipas një njoftimi për shtyp, ngjarja e këtij viti “do të bashkojë tifozët e muzikës në të gjithë botën dhe të bëjë homazhe për forcën, frymën dhe rezistencën e jashtëzakonshme të NYC dhe banorët e saj të dashur”.

  Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home
  Nga Rubrika
  Vip18 Prill 2024
  Ish-reperi Fero ka dhënë lajmin e ëmbël. Motra e tij ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me...
  Vip18 Prill 2024
  ‘Big Love’ është rikthyer përsëri dhe në këtë edicion të formatit më të ndjekur të ‘BBV3’. Pasditen e sotme, banorët janë mbledhur...
  Vip18 Prill 2024
  Juliana Nura, një ndër bukuroshet që mori pjesë në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova 1”, ka thumbuar aktorin Vedat Bajrami, me...
  Të tjera
  Sport18 Prill 2024
  Carlo Ancelotti është mjaft i lumtur me kualifikimin e Real Madridit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. “Los Blancos” e eliminuan Manchester...
  Lajme18 Prill 2024
  Vrasja e dy grave brenda pesë ditëve ka shqetësuar edhe Rrjetin e Grupit të Grave. Adelina Berisha, nga Rrjeti i Grupit të...
  Kronika18 Prill 2024
  Është arrestuar një serb në Leshak, pasi i njëjti dyshohet se ka hyrë ilegalisht në Kosovë. Policia ka njoftuar se me vendim...
  Lajme18 Prill 2024
  Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Ahmet Ismaili, është pritur në Departamentin e Thesarit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, bashkë me...
  Kronika18 Prill 2024
  Është arrestuar një burrë në Fushë Kosovë pasi që i njëjti më 10 prill dyshohet se kishte sulmuar një person të cilit...
  Kronika18 Prill 2024
  Tre të dyshuar janë arrestuar dje në Ferizaj, pasi në veturën e tyre policia gjeti kokainë, marihuanë, letra mbështjellëse dhe grinder për...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.