Bota/Rajoni

Një celular i dyshimtë shkakton panik në Vlorë, dyshohet se është i lidhur me eksploziv

Një celular i dyshimtë shkakton panik në Vlorë, dyshohet se është i lidhur me eksploziv
19:23 | 13 Tetor 2020

Një celular i dyshimtë ka ngjallur panik pasditen e sotme në qytetin e Vlorës.

Dyshohet se celulari është i lidhur me një eksploziv.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” pranë një automjeti.

Policia ka bllokuar qarkullimin në zonë, dhe pritet ndërhyrja e forcave xheniere.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera