×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Ngjarje e rëndë në Shkodër, 24- vjeçari mbytet në liqen

  FrontOnline
  15 Gusht 2020

  Një tjetër person mbytet në ujërat shqiptare.

  Raportohet se në zonën e Malësisë së Madhe, në Liqenin e Shkodrës, është mbytur një 24-vjecar.

  Ai u mbyt në vendin e quajtur “Balshaj”.

  Shtetasi i mbytur është rreth 24 vjec.

  Policia dhe grupi hetimor janë duke kryer të gjitha veprimet hetimore në lidhje me këtë rast.

  Pasditen e sotme edhe nje 30 vjecar u gjet i mbytur ne Durres.

  Stresi thotë se Vivien s’ka fuqi pa Getinjon, pajtohet Lugati
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Në Shqipëri u zhvillua për herë të dymbëdhjetë para e komunitetit LGBT+. Pjesëtarë të këtij komuniteti dhe aktivistë marshuan në Tiranë nga...
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën dy persona janë vrarë pasi një dyqan i mbushur me njerëz në qytetin ukrainas të Kharkiv u godit nga sulmet...
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Shtetet e Bashkuara regjistruan të premten numrin më të lartë të pasagjerëve që udhëtuan me linja ajrore në një ditë të vetme,...
  Të tjera
  Lajme25 Maj 2024
  Në vazhdën e takimeve me kongresistë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shefja e diplomacisë kosovare Donika Gërvalla është pritur në takim...
  Lajme25 Maj 2024
  Personi që mbeti i lënduar nga një mjet shpërthyes në fshatin Babaj Bokës të Gjakovës, iu është këputur shuplaka e dorës, po...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka marrë pjesë në Festivalin e Shkathtësive Digjitale që është mbajtur në Prizren, nga ku tha se...
  Lajme25 Maj 2024
  Plani i rritjes së Bashkimit Evropian (BE) për Ballkanin Perëndimor, i cili siguron akses në ndihmë financiare shtesë prej gjashtë miliardë eurosh,...
  Lajme25 Maj 2024
  Policia Kufitare e Morinës ka arrestuar një shtetas të Serbisë, i cili ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar për prodhim...
  Lajme25 Maj 2024
  Sociologu Bekim Selishta thotë për Front Online duhet një vetëdijësim më i lartë i shoqërisë se problemet nuk duhet të zgjidhen me...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.