Gjuha:
×
Etiketë: liqen
Lajme30 Gusht 2020
Një 18-vjeçar nga Komuna e Dragashit ëshët gjetur i vdekur të premten në një liqen, i cili ndodhet në hyrje të territorit të Maqedonisë së Veriut. Trupi i pajetë është nxjerrë nga liqeni dje dhe...
Bota/Rajoni29 Gusht 2020
Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut ka dhënë edhe versionin zyrtar për tragjedinë e djeshme, ku i riu nga Komuna e Dragashit ka humbur jetën në një liqe që gjendet në territorin...
Bota/Rajoni15 Gusht 2020
Një tjetër person mbytet në ujërat shqiptare. Raportohet se në zonën e Malësisë së Madhe, në Liqenin e Shkodrës, është mbytur një 24-vjecar. Ai u mbyt në vendin e quajtur “Balshaj”. Shtetasi i mbytur është...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Dy trupa të pajetë janë nxjerrë nga uji dhe gjashtë persona të tjerë besohet të kenë vdekur pasi dy aeroplanë të vegjël u përplasën mes vete në ajër dhe ranë në liqenin Coeur d’Alene në...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur duke u larë në liqen. Pas një ore kërkimi është bërë e mundur gjetja e trupit të tij. Ngjarja...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të hënë në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, dhe viktimë ka mbetur...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.