×
Etiketë: mbytet
Lajme06 Shtator 2020
Një pushues nga Kosova, ende i paidentifikuar ka humbur jetën këtë të diel në plazhin e Velipojës Mësohet se viktima, 75-vjeçar, ka shfaqur probleme shëndetësore teksa ishte në ujë dhe ndonëse u nxor i gjallë...
Bota/Rajoni05 Shtator 2020
Një 41-vjeçar është mbytur në plazhin e Gjeneralit, në Kavajë, ndërsa kishte hyrë të lahej. Referuar njoftimit paraprak të policisë bëhet e ditur se viktima është shtetasi E.M.,41 vjeç, banues në Tiranë. "Më datë 05.09.2020,...
Bota/Rajoni03 Shtator 2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Novosej në Kukës, ka njoftuar Policia e Shtetit shqiptar. Mësohet se një 19-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në rezervuar, ku dyshohet se ishte duke...
Bota/Rajoni25 Gusht 2020
Një 26-vjeçar është mbytur ditën e sotme në Gjirin e Lalëzit në Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:15, tek Gjiri i Lalëzit, ku 26-vjeçari, banues në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë...
Bota/Rajoni25 Gusht 2020
Një 26-vjeçar është mbytyr ditën e sotme në plazhin e Gjirit të Lalëzit. I riu është identifikuar si shtetasi me inicialet Z.T., banues në qytetin e Durrësit. Grupi hetimor ndërkohë ka shkuar në vendngjarje dhe...
Bota/Rajoni21 Gusht 2020
Ngjarje shokuese është ajo me të cilën është zgjuar Korfuzi mëngjesin e sotëm. Mediat greke bëjnë me dije se një foshnjë katër muajshe humbi jetën pasi e ëma e la të flinte me një biberon...
Bota/Rajoni19 Gusht 2020
Një person ka humbur jetën mesditën e sotme në plazhin e Durrësit. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:45 në lagjen 13. "Më datë 19.08.2020, rreth orës 13:45, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës,...
Bota/Rajoni15 Gusht 2020
Një tjetër person mbytet në ujërat shqiptare. Raportohet se në zonën e Malësisë së Madhe, në Liqenin e Shkodrës, është mbytur një 24-vjecar. Ai u mbyt në vendin e quajtur “Balshaj”. Shtetasi i mbytur është...
Bota/Rajoni05 Gusht 2020
Stuhia që përfshiu Himarën mëngjesin e së mërkurës rezultoi tragjike për familjen Rama. Mirela Rama, humbi jetën në luftë me dallgët ndërsa bashkëshorti i saj dhe 2 djemtë mundën të mbijetonin. 4 anëtarët e familjes...
Bota/Rajoni31 Korrik 2020
Një 30-vjeçar është mbytur në lumin Vjosë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:40 në fshatin Selishtë. Viktima është A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë i cili është futur në lum për tu larë...
Bota/Rajoni28 Korrik 2020
Një anije e prodhimit kinez është mbytur qëllimisht sot në plazhin e Dhërmiut, për t'u kthyer në atraksion turistik, për zhytësit dhe eksploruesit e botës nënujore. Emri i anijes që u mbyt sot është ‘Polumbarja...
Lajme15 Korrik 2020
Një grua është mbytur në plazhin e Shëngjinit pasditen e sotme. Viktima është një 71-vjeçare nga Podujeva e Kosovës. “Më datë 15.07.2020, në Shëngjin, Lezhë është mbytur në det shtetasja Sh.L.,71 vjeçe, banues në Podujevë,...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Një 60-vjeçare dyshohet se është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Durrësit, në lagjen nr.13. Shtetasja me inicialet F.Zh., 60 vjeçe dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.