×
 • Lajme
 • Kronika
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Mbytet në plazhin e Durrësit një grua 60-vjeçare

  FrontOnline
  07 Korrik 2020

  Një 60-vjeçare dyshohet se është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Durrësit, në lagjen nr.13.

  Shtetasja me inicialet F.Zh., 60 vjeçe dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

  Njoftimi i Policisë:

  Durrës/Informacion paraprak

  Më datë 07.07.2020, rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetësja F.Zh., 60 vjeçe,  banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

  Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi
  Nga Rubrika
  Lajme25 Shtator 2023
  Armatimi që është gjetur dje në afërsi të manastirit të Banjskës së Zveçanit është prezantuar nga Policia, në kampin “Enver Zymberi” në...
  Lajme25 Shtator 2023
  Kolegu i rreshterit Afrim Bunjaku, i cili u vra të dielën në detyrë, polici Avni Behrami, tha se të gjithë do ta...
  Lajme25 Shtator 2023
  Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka dalë më një reagim lidhur me zhvillimet e djeshme në veri të vendit, ku u...
  Të tjera
  Lajme25 Shtator 2023
  Arbenita Bunjaku, vajza e policit Afrim Bunjaku, i cili u vra dje në veri, u është drejtuar me disa fjalë prekëse të...
  Lajme25 Shtator 2023
  Kryeministri Albin Kurti ka folur sot në mbledhjen përkujtimore për policin e vrarë në veri, Afrim Bunjakun. Bunjaku u vra gjatë një...
  Lajme25 Shtator 2023
  Policia e Kosovës në koordinim me Prokurorinë Speciale po vazhdojnë ekzaminimet në fshatin Banjskë të Zveçanit, ku u zhvillua aksioni policor pas...
  Lajme25 Shtator 2023
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se pjestarët e Policisë së Kosovës dje u sfiduan nga bandat terroriste të dirigjuara nga...
  Lajme25 Shtator 2023
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka shpallur rreshterin Afrim Bunjakun hero të Kosovës, nderimin e pranuan dy djemtë e tij. Osmani,...
  Bota/Rajoni25 Shtator 2023
  Policia malazeze ka arrestuar një shtetas serb të kërkuar nga Kosova për krime lufte “Zyrtarët e Sektorit Kundër Krimit, duke kryer një...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.