×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Mbytet 65-vjeçari në plazhin e Durrësit

  FrontOnline
  19 Gusht 2020

  Një person ka humbur jetën mesditën e sotme në plazhin e Durrësit.

  Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:45 në lagjen 13.

  “Më datë 19.08.2020, rreth orës 13:45, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është mbytur në det, një shtetas i seksit mashkull rreth 65 vjeç, ende i paidentifikuar,” shkruan policia.

  Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

  Nesër këto zona do të mbesin pa rrymë deri në 7 orë
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Shtetet e Bashkuara regjistruan të premten numrin më të lartë të pasagjerëve që udhëtuan me linja ajrore në një ditë të vetme,...
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Sulmet e sotme të Rusisë në rajonin ukrainas të Kharkivit vranë një person dhe plagosën katër të tjerë, tha guvernatori i rajonit,...
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nesër do të zhvillojë takim me shqiptarët në Milano të Italisë. Kështu ka bërë të ditur vet...
  Të tjera
  Vip25 Maj 2024
  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka bërë të ditur se më 31 maj do të publikojë këngën e saj të...
  Vip25 Maj 2024
  Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka lënë një mesazh përmes një Instastorje. Ajo ka shpërndarë një poezi të Rudyard Kipling, të titulluar...
  Sport25 Maj 2024
  Trajneri spanjoll, Xavi ka hapur zemrën për të treguar ndjenjat e tij pasi u shkarkua si trajner i Barcelonës para ndeshjes së...
  Ekonomi25 Maj 2024
  Masat e vëna nga BE-ja për Kosovën, kanë pasur ndikim të negativ në ekonominë e vendit, vlerësojnë drejtuesit e Odës Ekonomike dhe...
  Lajme25 Maj 2024
  Sot rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër e moshës 19-vjeçare, e cila...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Faton Peci, ka deklaruar se Promovimi i produkteve vendore ashte veprim patriotik. Gjatë së shtunës,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.