×
 • Lajme
 • Lajme

  Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

  FrontOnline
  02 Gusht 2022

  Kompania e derivateve Petrol Company, vazhdon me ofertat e saj të pa ndalshme. Përveq çmimeve më të lira në derivate, Petrol Company në vazhdimësi bën oferta edhe në restorantet e saj “Be Happy”.

  Në pikën e Petrol Company në Bresje, aktualisht mund të përfitoni nga oferta, ku nëse furnizoheni me 20 litra derivate do të fitoni një KAFE GRATIS, ndërsa nëse furnizoheni me 50 litra derivate, fitoni një HAMBURGER GRATIS. Por nga sot kjo kompani del edhe me një super ofertë të re në restaurantet e saj.

  Nëse ushqehesh me një hamburger do të fitoni një tjetër GRATIS, si dhe nëse merrni një picë do të fitoni edhe një tjetër GRATIS. Kjo ofertë vlenë në 4 pika të restauranteve “Be Happy”, të cilat gjenden në pikat e Petrol Company në: Fushë Kosovë, Bresje, Çagllavicë dhe Preoc.

  Si duket, Petrol Company ka marrur edhe zemrat e mërgimtrëve, pasi që shumë shpesh shohim edhe video të klientëve të saj të cilët shprehen mëse të kënaqur me cilesinë dhe shërbimin e kësaj kompanie, videot e të cilëve mund ti ndqini në rrjetin social facebook të Petrol Company.

   

  Comodita me dyshekët e saj në Panairin MOW, fiton klientë të rinj në Gjermani
  Nga Rubrika
  Lajme15 Prill 2024
  I dërguari i posaçëm i BE-së për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, Miroslav Lajçak, njoftoi një raund të ri dialogu midis Kosovës...
  Lajme15 Prill 2024
  Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë që po mbahet në Kosovë, ka thënë se Ballkani Perëndimor...
  Lajme15 Prill 2024
  Gjatë deklaratave përmbyllëse të Zyrës së Prokurorit të Specializuar, prokurori Filippo De Minicis tha se Pjetër Shala e ka pranuar se ka...
  Të tjera
  Bota/Rajoni15 Prill 2024
  Presidenti Emmanuel Macron, ka deklaruar se Franca do të bëjë gjithçka që mundet për të shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm të konfliktit midis...
  Lajme15 Prill 2024
  Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka thënë se ekziston mundësia, siç tha ai falë avokimit francez, të shqyrtohet shtyrja e anëtarësimit të Kosovës...
  Lajme15 Prill 2024
  Thuhet qartë në Nenin 4 të Marrëveshjes së Ohrit se Serbia “nuk do ta kundërshtojë anëtarësimin e Kosovës në asnjë organizatë ndërkombëtare”....
  Lajme15 Prill 2024
  Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, është parë mëngjesin e sotëm teksa po hynë në Prokurorinë Speciale të Republikës së...
  Bota/Rajoni15 Prill 2024
  Azerbajxhani dhe Armenia do të përballen në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë (GJND), lidhur me akuza për “spastrim etnik”, përderisa tensionet ushtarake po...
  Ekonomi15 Prill 2024
  Një delegacion i Bankës Qendrore të Kosovës, i kryesuar nga guvernatori Ahmet Ismaili, po merr pjesë në takimet pranverore të Fondit Monetar...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.