Bota/Rajoni

Nga shiu i rrëmbyeshëm dhe stuhitë e çmendura, kjo video e publikuar nga mediat greke po thyen rrjetin

Nga shiu i rrëmbyeshëm dhe stuhitë e çmendura, kjo video e publikuar nga mediat greke po thyen rrjetin
13:46 | 21 Shtator 2020

Mediat greke kanë bërë publike pamje nga cikloni që ka pushtuar shtetin fqinj, Greqinë. Video nga cikloni i frikshëm janë bërë virale në rrjet, ku shihet se shiu dhe valët e mëdha kanë goditur frikshëm ishullin e “Hydrës”.

Shitësit lokalë përpiqen të mbrojnë bizneset e tyre, teksa uji i shiut merr para gjithçka duke përshkruar çdo rrugë të ishullit. Vendi është kthyer në një pellg të madh të mbushur me ujë. Vëllimi i shiut dhe intensiteti i erërave i kanë frikësuar vendasit, pasi siç shihet, ashpërsia e motit ka shkulur edhe pjergullat!

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera