Lajme

Nënkryetarja e LVV-së kërkon zgjedhje: Nuk kemi shtet për ankand publik

Nënkryetarja e LVV-së kërkon zgjedhje: Nuk kemi shtet për ankand publik
11:05 | 22 Qershor 2020

Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku ka deklaruar se zgjedhjet janë zgjidhja e vetme.

Në një shkrim në Facebook, Kollçaku ka thënë se edhe dyshuesi i fundit e ka të qartë se vota për Vetëvendosjen është garancë për një shtet sovran dhe demokratik.

“Zgjedhjet janë zgjidhja, dhe se vetëm vota për Lëvizjen VETËVENDOSJE! është garancë për një shtet sovran dhe demokratik, shtet ku sundon drejtësia dhe barazia! Nuk kemi shtet për ankand publik”, thotë ajo

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera