Gjuha:
×
 • Sport
 • Sport

  Ndryshon kartoni i Messit, tani vlen 45 milionë

  FrontOnline
  29 Mars 2023

  Kartoni i Lionel Messit ka pësuar ndryshime.

  Vlera e tij në Transfermarkt e argjentinasit ka ndryshuar. Ai tani vlen 45 milionë, pesë më pak se sa vlente herën e fundit, shkruan FrontOnline.

  Ndërsa sipas shumë mediave franceze dhe spanjolle, argjentinasi nuk pritet ë sezonin e ardhshëm të vazhdojë tek Paris Saint-Germain, ndërsa e ardhmja e tij ende nuk dihet. /FrontOnline/

  Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Sport30 Maj 2023
  Joao Felix është bërë pjesë e skuadrës angleze, Chelsea, gjatë këtij sezonit. Mirëpo  pas emërimit të trajnerit të ri, Mauricio Pochettino, gjërat...
  Sport30 Maj 2023
  Federata e Tenisit e Kosovës, ka reaguar me anë të një deklarate zyrtare pas gjestit të shëmtuar  nga tenisit serb, Novak Djokovic,...
  Sport30 Maj 2023
  Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) ka dërguar sot ankesë në Komitetin Olimpik Ndërkombëtar, në lidhje me mesazhin provokues dhe politik të tenistit...
  Të tjera
  Lajme30 Maj 2023
  Përfaqësuesi i Lartë i BE-së, Josep Borrell, ka konfirmuar se është duke punuar që të organizojë një takim urgjent mes kryeministrit Kurti...
  Lajme30 Maj 2023
  Shefi për Politikë të Jashtme, i BE-së, Josep Borrell, ka kërkuar sot që Kosova t’i pezullojë menjëherë operacionet e policisë në veri....
  Lajme30 Maj 2023
  Zëdhënësi i Bashkimit Evropian, Peter Stano, ka refuzuar që të përgjigjet në pyetjen e gazetarëve se kush i ka sulmuar ushtarët e...
  Lajme30 Maj 2023
  Gazetarët e medieve të ndryshme janë sulmuar para pak çastesh nga protestuesit serbë në Komunën e Leposaviqit. Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës...
  Lajme30 Maj 2023
  Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë në Bruksel, Edita Tahiri, ka thënë se Shefi i diplomacisë së Bashkimit Evropian, Josep Borrell...
  Sport30 Maj 2023
  Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) ka dërguar sot ankesë në Komitetin Olimpik Ndërkombëtar, në lidhje me mesazhin provokues dhe politik të tenistit...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.