×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Ndërron jetë 40-vjeçari pas konfliktit mes tre të dehurve në Elbasan

  FrontOnline
  30 Korrik 2020

  Një ngjarje e rëndë ka tronditur Elbasanin në orët e para të mëngjesit.

  Në lagjen “Luigj Gurakuqi”, në gjendje të dehur janë konfliktuar duke u dëmtuar me njëri-tjetrin me shishe dhe sende të forta tre shtetas.

  Policia njoftoi se në konflikt janë përfshinë shtetasit me iniciale A.H 42 vjeç; S.S 34 vjeç dhe F.L 40 vjeç. Bëhet me dije se 40-vjeçari si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

  Ndërsa dy të tjerët të përfshirë në këtë konflikt kanë marrë plagë të lehta dhe janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan, për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

  Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

  Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni18 Prill 2024
  Policia e Korçës ka bërë të ditur se një person është gjetur i pajetë mëngjesin e së enjtes në Drenovë të Korçës....
  Bota/Rajoni18 Prill 2024
  Bashkimi Evropian është pajtuar për të shtuar sanksionet mbi prodhuesit iranianë të dronëve dhe raketave. Lëvizja pritet që të pasojë pas sulmit...
  Bota/Rajoni18 Prill 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky u është drejtuar liderëve të BE-së, duke u thënë atyre se duhet të bëjnë më shumë. Zelensky u...
  Të tjera
  Kronika18 Prill 2024
  Është arrestuar një serb në Leshak, pasi i njëjti dyshohet se ka hyrë ilegalisht në Kosovë. Policia ka njoftuar se me vendim...
  Lajme18 Prill 2024
  Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Ahmet Ismaili, është pritur në Departamentin e Thesarit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, bashkë me...
  Kronika18 Prill 2024
  Është arrestuar një burrë në Fushë Kosovë pasi që i njëjti më 10 prill dyshohet se kishte sulmuar një person të cilit...
  Kronika18 Prill 2024
  Tre të dyshuar janë arrestuar dje në Ferizaj, pasi në veturën e tyre policia gjeti kokainë, marihuanë, letra mbështjellëse dhe grinder për...
  Kronika18 Prill 2024
  Dy persona janë arrestuar në Prishtinë nën dyshimin se kanë vënë në qarkullim para të falsifikuara. Sipas raportit policor, me vendim të...
  Lajme18 Prill 2024
  Kryetari i komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka bërë të ditur se komuna që ai udhëheq ka vendosur që për herë të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.