×
 • Vip
 • Vip

  Mozzik: Komandant Luli, të pafsha sa më shpejt kryeministër

  FrontOnline
  22 Korrik 2020

  Mozzik ka ripostuar fotografinë krah Kadri Veselit, ndërsa shkruan fjalë të mëdha për të.

  Në atë postim, reperi thotë se mbështet çlirimtarët dhe se çdo luftëtar do të mbetet i nderuar gjithë jetën.

  Madje, ai në foton pranë Veselit shprehi dëshirën që sa më shpejt ta shohë atë kryeministër.

  “Me Çlirimtarët. Nuk ka mundësi të bëhet fyerje ndaj asnjërit luftëtarë të UÇK-së, nëse bëhet, bëhet nga ata që nuk e dinë prejardhjen e lirisë sonë. Çdo luftëtarë do mbetet i nderuar për gjithë jetën! Zoti i bekoftë të gjithë ata që luftuan për lirinë që ne sot e gëzojmë edhe e shijojmë! Komandant Luli të pafsha sa më shpejt Kryeministër”, janë fjalët e Mozzik.

  KEDS vendos 17 trafo të reja në daljen e Ponoshecit të Gjakovës
  Nga Rubrika
  Vip27 Maj 2024
  Xhensila dhe Bes Kallaku duket se kanë zgjedhur që përmes projekteve të tyre muzikore të dërgojnë mesazhe, duke “sulmuar” dhe hedhur fajin...
  Vip27 Maj 2024
  Ilnisa Agolli ka komentuar deklaratën e babait të Meritonit, Samiut që bëri në “Cherry on Top” në lidhje me dashurinë e tyre....
  Vip27 Maj 2024
  Ish konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku ka reaguar karshi disa lajmeve “tendencioze”, që ajo thotë...
  Të tjera
  Lajme28 Maj 2024
  Kryetari i Komunës së Zubin Potokut, Izmir Zeqiri pasi janë bërë një vit që është në detyrën e kryetarit të kësaj komune,...
  Lajme28 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar A.L, njërin nga gjashtë personat që ishin në kërkim nga autoritetet. A.L dyshohet për...
  Lajme28 Maj 2024
  Ekipi i volejbollit të Maqedonisë është përballur me një situatë të të rrezikshme gjatë ditës së djeshme, pasi rrufeja ka goditur aeroplanin...
  Lajme28 Maj 2024
  Ministria e Zhvillimit Rajonal ka lansuar shpalljen publike për skemën e granteve. Zëvendësministri i Zhvillimit Rajonal, Ali Tafarshiku,  ka deklaruar se tashmë...
  Lajme28 Maj 2024
  “Sapo që Serbia t’i vë sanksione Federatës Ruse, atëherë do të ishte një moment kur ata mund të tregojnë se duan të...
  Lajme28 Maj 2024
  Asambleja Parlamentare e NATO-s e ka miratuar të hënën rekomandimin për avancim të statusit të Kosovës nga anëtare vëzhgues në anëtare të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.