×
 • Lajme
 • Lajme

  Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company

  FrontOnline
  31 Gusht 2022

  Mbushja e derivateve dhe menaxhimi i saktë i shpenzimeve nuk ka qenë asnjëherë më i lehtë.

  Kompania e njohur e derivateve Petrol Company,  tash e një kohë në tregun tonë ka sjellë një aplikacion të sofistikuar për celular, i pari i këtij lloji në vendin tonë,  ku çdo klient mund të menaxhojë dhe planifikojë shpenzimet për derivate, të shikojë historinë e blerjeve në litra dhe euro, historinë e kursimeve, si dhe mund të përcjellë çdo aktivitet të kësaj kompanie.

  Ndërsa tash së fundmi, Petrol Company në këtë aplikacion ka shtuar opsionin e SKANIM-it automatik, ku të gjithë klientët pasi të skanojnë çdo blerje, fitojnë zbritje jo vetëm në derivate por edhe në restorantet  #BeHappy dhe marketet #OneStopShop.

  Derisa çmimet e derivateve janë vazhdimisht duke u rritur, Petrol Company vazhdon të mbetet lider me çmimet më të ulëta në treg.

  Petrol Company furnizohet ekluzivisht nga Hellenic Petroleum SA (Hellenic Petroleum) nga Greqia, një kompani e integruar e naftës dhe gazit e cila përpunon, furnizon dhe tregton produkte të naftës dhe gazit natyror.

  Furnizimi nga një kompani e tillë bën që nafta e Petrol Company të jetë shumë cilësore.

  Të gjithë ju që dëshironi të kurseni kohë dhe të keni një plan të mirë të menaxhimit dhe të fitoni zbritje, shkarkoni aplikacionin në dy sistemet operative Android dhe iOS.

  👇Shkarko aplikacionin

  📳Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D

  📳App Store: https://apple.co/34Bm5w3

  Jeto më lirë, me Petrol Company!

   

   

  Ambasadori suedez qëndron në Devolli Corporation, viziton njësinë Prince Caffe
  Nga Rubrika
  Lajme22 Shtator 2023
  Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se strategjia e Kryeministrit Albin Kurti në procesin e dialogut, po e pozicionin e...
  Lajme22 Shtator 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka bërë të ditur se në kazermën “Skënderbeu” në Ferizaj, u betuan si ushtarë të Kosovës edhe...
  Lajme22 Shtator 2023
  Koloneli amerikan tashmë në pension, Todd Jacobus, i cili ka shërbyer për vite të tëra në Gardën e Iowas, e që për...
  Të tjera
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Ish-presidenti italian, Giorgio Napolitano, dikur komunist që ndihmoi vendin të përballet me krizën e borxhit në vitin 2011, vdiq të premten në...
  Lajme22 Shtator 2023
  Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj ka thënë se aktualisht Kosova ndodhet në udhëkryq. Sipas tij, në njërën anë janë pozicionuar presidenti amerikan...
  Lajme22 Shtator 2023
  Deputetja e LDK-së, Hikmete Bajrami ka thënë se Qeveria Kurti ka ardhur në pushtet me premtime boshe dhe që për këto tri...
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Lezha dje u cilësua si kryeqyteti i aksidenteve, megjithatë duket se jo të gjithë përplasjet ishin ngjarje aksidentale. Aksidenti i ndodhur në hyrje...
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, falënderoi Kanadanë për mbështetjen e saj ndaj Ukrainës gjatë një takimi me kryeministrin kanadez, Justin Trudeau, të premten...
  Lajme22 Shtator 2023
  Emisari i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, është pyetur për masat e mundshme apo pasojat nga SHBA-ja për ta mbajtur kryeministrin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.