×
 • Vip
 • Vip

  Me Kur’an në dorë, Stresi ka këto fjalë për Perëndinë

  FrontOnline
  02 Shtator 2020

  Stresi është një ndër reperët më të përfolur të skenës shqiptare. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale , ku publikon herë pas here foto dhe video nga më të ndryshmet.

  Rreth një orë më parë, Stresi shfaqet me librin e shenjtë të Kuranin në duar, ndërsa shkroi edhe disa fjalë me të cilat i drejtohet Zotit.

  “Ndoshta nuk jam në rrugën që ti i madhi Zot do me m’pa, por veç mirë kam bo. Në besë nuk kam pre spiunuar kurrë. Mirë kam bërë po aq shumë sa dhe veten kam lënë mbas dore, por një gjë është e sigurt, besimi në ty 1000 për qind”, ka shkruar ai.

  Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria
  Nga Rubrika
  Vip17 Qershor 2024
  Asdren Gjikolli, i njohur si “Gjiko” katër ditë më parë lansoi një projekt më ndryshe se ato që kishim parë më parë,...
  Vip17 Qershor 2024
  Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba Vukaj tash e sa kohë po shijon pushimet. Duke vizituar Portugalinë, Meksikën e tani edhe...
  Vip17 Qershor 2024
  Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie është fituese e çmimit ‘Tony’. Jolie prodhoi shfaqjen e re “The Outsiders”, e cila fitoi çmimin...
  Të tjera
  Lajme18 Qershor 2024
  Lordi George Robertson, ish-Sekretar i Përgjithshëm i NATO-s, nuk e përjashtoi mundësinë e përshkallëzimit të situatës në Ballkanin Perëndimor, kur solli në...
  Lajme18 Qershor 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha se Kina po i ofronte Rusisë teknologji që po zgjat pushtimin rus të Ukrainës...
  Lajme18 Qershor 2024
  Udhëheqësit e Bashkimit Evropian përfunduan pa marrëveshje një diskutim të hënën se kush duhet të marrë postet kryesore të bllokut evropian për...
  Lajme18 Qershor 2024
  Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVL-UÇK), Faton Klinaku, për FrontOnline thotë...
  Lajme18 Qershor 2024
  Komisioni për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim do të mblidhet sot.Ky komision pritet që sot ta bëjë shqyrtimin e Projektligjit për...
  Lajme18 Qershor 2024
  Mësimdhënësit, përveç arsimimit të nxënësve, kanë përgjegjësi edhe t’i edukojnë ata. Këtë, arsimtarët e realizojnë në orët e kujdestarisë, për të cilat...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.