×
Etiketë: anketat
Vip02 Shtator 2020
Stresi është një ndër reperët më të përfolur të skenës shqiptare. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale , ku publikon herë pas here foto dhe video nga më të ndryshmet. Rreth një orë më...
Bota/Rajoni20 Korrik 2020
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump i ka hedhur poshtë rezultatet e anketave më të reja, të cilat epërsi i japin rivalit të tij demokrat, Joseph Bidenit. “Së pari dhe para se gjithash, unë nuk jam...
Bota/Rajoni12 Korrik 2020
Anketat e opinionit publik pasqyrojnë një përshtypje të përgjithshme të popullatës në një moment të caktuar. Megjithëse kanë mbetur edhe katër muaj deri në zgjedhjet presidenciale, këto anketa ofrojnë informacion të vlefshëm për tendencën e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.