Kronika

Malishevë, arrestohen dy të dyshuar për sulm ndaj një personi

Malishevë, arrestohen dy të dyshuar për sulm ndaj një personi
09:09 | 25 Qershor 2020

Dy të dyshuar janë arrestuar në Malisheve, njofton Klan Kosova.

Njëri prej të dyshuarve pas një mosmarrëveshje në trafik e kishte sulmuar me grushta një person tjetër dhe kishte ndjekur me veturë ku edhe ishin aksidentuar, ndërsa i dyshuari tjetër brenda në oborrin e stacionit policor kishte goditë me grusht viktimën e njëjtë.

Njëri prej të dyshuarve ka marr tretman mjekësor për shkak të një lëndimi.

Pas intervistimit njëri prej të dyshuarve me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera