Lajme

Lladrovci uron Ali Ahmetin për fitoren- Ka ardhur koha për Kryeministrin shqiptar!

Lladrovci uron Ali Ahmetin për fitoren- Ka ardhur koha për Kryeministrin shqiptar!
12:05 | 16 Korrik 2020

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka uruar Ali Ahmetin për fitoren në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut.

“Ali Ahmeti, me qytetarët, bashkëpunëtorët, bashkëveprimtarët e bashkëluftëtarët, e realizoi me besim të ndërsjellë, ashtu siç i besuam në rrugën e drejtë të atdhetarizmit, për 40 vjet në Kosovë dhe trojet tjera shqiptare” shkruan Lladrovci në Facebook.

Lladrovci thekson se kjo është një fitore e kauzës së drejtë për popullin shqiptar si dhe thekson se ka ardhur koha për kryeministrin shqiptar.

Postimi i plotë:
Fitorja absolute e Ali Ahmetit, fitore e merituar!Posa e telefonova vëllain tim, Ali Ahmetin, për ta përgëzuar për fitoren absolute!

Kjo fitore, është fitore e kauzës së drejtë të popullit tonë, të cilën e ka parashtruar para qytetarëve dhe arriti synimin madhor, fitore e cila vijon pa ndërpre nga viti 2001 e këndej.Ali Ahmeti, me qytetarët, bashkëpunëtorët, bashkëveprimtarët e bashkëluftëtarët, e realizoi me besim të ndërsjellë, ashtu siç i besuam në rrugën e drejtë të atdhetarizmit, për 40 vjet në Kosovë dhe trojet tjera shqiptare.Vërtetë është koha për Kryeministrin shqiptar. Ju priftë e mbara!

 

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera