×
Etiketë: fitoren
Lajme28 Shtator 2020
Gazetari Baton Haxhiu thotë se ishte Vjosa Osmani ajo që i dha fitoren Vetëvendosjes në zgjedhjet e fundi. Sipas tij, në tërë fushatën zgjedhore diskursi i saj nuk ishte fitues, por në funksion të partisë...
Lajme31 Gusht 2020
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe të Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka uruar bashkëkombësit tanë në Republikën e Malit të Zi për fitoren e dy mandateve në zgjedhjet parlamentare të këtij shteti. Ministrja Haradinaj-Stublla ka theksuar...
Lajme16 Korrik 2020
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka uruar Ali Ahmetin për fitoren në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut. “Ali Ahmeti, me qytetarët, bashkëpunëtorët, bashkëveprimtarët e bashkëluftëtarët, e realizoi me besim të ndërsjellë, ashtu siç i besuam...
Bota/Rajoni16 Korrik 2020
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka thënë se ata janë duke fituar në zgjedhjet parlamentare të Maqedonisë së Veriut, njofton Klan Kosova. Ai në një konferencë për media pas përfundimit të procesit zgjedhor ka theksuar...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Një test i koronavirusit në ujërat e zeza mund të jetë një “fitore e lehtë”. Shkencëtarët e udhëhequr nga Qendra për Ekologji dhe Hidologji në Mbretërinë e Bashkuar po punojnë në një provë të standardizuar...
Lajme22 Qershor 2020
“Respekti im më i lartë është edhe për mikun tim, Ministrin e Punëve të Jashtme të Shqipërisë Gent Cakaj për punën e madhe të bërë dhe rolin vendimtar për unifikimin e spektrit politik në Luginën...
Lajme22 Qershor 2020
Nënkryetari i PDK-së Enver Hoxhaj, ka uruar shqiptarët e Luginës së Preshevës, për pjesëmarrjen në zgjedhjet parlmentare në Serbi, njëkohësisht fitoren e tyre. Ai ka thënë se ky është një moment i rëndësishëm për politikën...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.