Lajme

LDK dhe AAK në koalicion qeverisës edhe në Viti

LDK dhe AAK në koalicion qeverisës edhe në Viti
17:24 | 23 Qershor 2020

Kryetari i Komunës së Vitisë Sokol Haliti dhe kryetari i AAK-së në Viti Faruk Nura kanë nënshkruar zyrtarisht koalicionin për bashkëqeverisje në Komunën e Vitisë.

AAK me marrëveshjen për bashkëqeverisje do ta drejtoj Drejtorinë e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale.

Ky koalicion do të jetë themel i bashkëpunimit edhe në zgjedhjet lokale të vitit 2021

Çmime më të lira të naftës dhe oferta fantastike në Petrol Company

Të tjera