×
 • Lajme
 • Lajme

  Kurti i dëshiron shërim të shpejtë Mustafës

  FrontOnline
  13 Korrik 2020

  Kryetari i Lëvizjes Vetevendosje, Albin Kurti, i ka dëshiruar shërim të shpejtë kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafës, nga virusi Covid-19.

  Ai gjithashtu iu ka shprehur ngushëllime të gjithë familjarëve të të vdekurve nga virusi Corona.

  “Me këtë rast, u shpreh ngushëllime të gjithë familjarëve të të vdekurve nga virusi Corona dhe ju dëshiroj shërim të shpejtë e të plotë secilit qytetar të sëmurë, deputetëve të infektuar si dhe kryetarit të LDK-së, Mustafa”.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet
  Nga Rubrika
  Lajme12 Prill 2024
  Sibel Halimi, drejtoreshë të Kulturës në Komunën e Prishtinës, ka reaguar për vrasjen e një gruaje sot në Ferizaj. Ajo në një...
  Lajme12 Prill 2024
  Në shenj revolte dhe reagimi për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj, Kolektivi Për Mendim dhe Veprim Feminist, të hënën në orën 17:30...
  Lajme12 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur sot në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj,...
  Të tjera
  Lajme12 Prill 2024
  Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, tha se normalizimi i raporteve mes Kosovës dhe Serbisë është i nevojshëm. Këtë deklaratë udhëheqësi francez e...
  Lajme12 Prill 2024
  Sot në fshatin Shirokë të Suharekës, patrullat e policisë kanë kapur në flagrancë dy shoferë, të cilët ishin duke garuar me automjetet...
  Lajme12 Prill 2024
  Mjeku kujdestar në Spitalin e Ferizajt, Sefedin Fazliu, ka dhënë detaje mbi gjendjen e 15-vjeçarit të plagosur, i cili tashmë është operuar....
  Lajme12 Prill 2024
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Ferizajit, ku pas të shtënave me armë zjarri, një grua...
  Lajme12 Prill 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me ambasadorin e Britanisë së Madhe në Kosovë, Jonathan Hargreaves. Bëhet e ditur se në...
  Lajme12 Prill 2024
  Shefja e Grupit Parlamentare të LVV-së, Mimoza Kusari-Lila ka reaguar për vrasjen e një grua në Ferizaj nga ish-bashkëshorti i saj dhe...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.