×
 • Lajme
 • Lajme

  Petrol Company thyen rekordet me: çmimet, kualitetin dhe aktivitetet

  FrontOnline
  27 Dhjetor 2023

  Petrol Company, ky emër i njohur në tregun e derivateve, si gjithnjë po bën valë me gjithë ato që i ofron.

  Angazhimi i vazhdueshëm për të ofruar cilësi të lartë në derivate ka bërë që Petrol Company të pozicionohet si i pari në treg.

  Me një rezervuar në Petrol Company, do të përfitoni 10% më shumë kilometra.

  Shikoni përtej thashethemeve dhe do vini re se ky kualitet do të ju ofrohet edhe me çmimet më të lira në vend.

  Pa harruar të pontencojmë, kompania nuk ka ngurruar asnjëherë të shfaqë kujdesin ndaj klientëve të saj.

  Ata janë gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të qëndruar pranë klientelës së tyre, duke ofruar dhurata të panumërta, duke organizuar lojëra shpërblyese të shumta si dhe duke dhuruar donacione për çdo vit, destinuar shtresave të ndryshme.

  Në këto “sporte ekstreme” të tregut të derivateve, Petrol Company vazhdon të mbetet njëshi.

   

  COMODITA, aset kontribues në Kosovë
  Nga Rubrika
  Lajme19 Maj 2024
  Sindikata e Policisë së Kosovës ka votuar të dielën për shkarkimin e kryetarit Imer Zeqiri. Për shkarkimin e tij, Zeqiri e kuptoi...
  Lajme19 Maj 2024
  Ka përfunduar vizita e prindërve të ish-presidentit Thaçi në Qendrën e Paraburgimit në Hagë. Babai dhe nëna e Thaçit ishin sot për...
  Lajme19 Maj 2024
  Ministria kroate e Mbrojtjes ka bërë të ditur se nesër do të mbahet ceremonia zyrtare e dërgimit në Kosovë të trupave të...
  Të tjera
  Lajme19 Maj 2024
  Ambasadori i ShBA-së, Jeffrey Hovenier, ka thënë se është i nderuar që ishte i pranishëm në momentin kur është nënshkruar marrëveshja kundër...
  Lajme19 Maj 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mirëpriti sot nënsekretaren e Departamentit të Shtetit amerikan për Çështje dhe Diplomaci Publike, Elizabeth Allen. Në fillim...
  Lajme19 Maj 2024
  Pas një periudhe të gjatë që nuk e kishin parë djalin e tyre, prindërit e ish-presidentit Thaçi sërish kanë marrë rrugën e...
  Lajme19 Maj 2024
  Një numër i madh i infermierëve kanë kërkuar licencën e plastifikuar si kusht për t'u punësuar jashtë vendit, kryesisht në Gjermani. Nga...
  Lajme19 Maj 2024
  Ekonomisti Imer Raçi thotë për “Front Online” se liberalizimi i vizave ka ndikuar në humbje të punëtorëve profesionistë si doktorë, mjekë apo...
  Lajme19 Maj 2024
  Kroacia vazhdon të tregoj mbështetjen e saj në forcimin e sigurisë në Kosovë. Si rezultat i kësaj, nesër do të dërgojë kontingjentin...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.