×
 • Infografika
 • Infografika

  Kosova me më së shumti vdekje në rajon nga COVID-19

  FrontOnline
  14 Shtator 2020
  Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500
  Të tjera
  Lajme21 Prill 2024
  Armend Mehaj, ish-ministri i Mbrojtjes, ka apeluar tek të gjithë qytetarët e Kosovës, që jetojnë jashtë vendit që në procesin e regjistrimit...
  Vip21 Prill 2024
  E dashura e Robert Berishës, Ana Skrel, ka publikuar një sërë imazhesh në ‘InstaStory’ ku shfaqej tejet joshëse dhe tërheqëse. Në njërin...
  Lajme21 Prill 2024
  Në Zveçan që nga mëngjesi janë hapur vendvotimet, por deri në këtë moment nuk ka pasur asnjë votues. Gjendja e njëjtë është...
  Bota/Rajoni21 Prill 2024
  Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të vizitojë javës së ardhshme Irakun, për herë të parë pas më shumë se një dekade....
  Sport21 Prill 2024
  Një makinë ka dalë nga rruga gjatë një gare motorike në Sri Lanka duke vrarë shtatë persona, raportojnë mediat lokale. Ata thonë...
  Lajme21 Prill 2024
  Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi i dha lamtumirën e fundit ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Vushtrria, Gani...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.