Bota/Rajoni

Koçani, 20 vjeçari tenton ta përdhunojë gruan 86 vjeçare

Koçani, 20 vjeçari tenton ta përdhunojë gruan 86 vjeçare
20:00 | 01 Korrik 2020

Policia e Maqedonisë ngritri kallëzim penal kundër A.T (20) nga Koçani, i cili dyshohet se ka kryer dy vepra penale ‘përdhunim ndaj personit të pafuqishëm’ dhe ‘Grabitje’.

Sipas njoftimit të policisë, ai më 26.06.2020 rreth mesnatës në Koçani ka hyrë në shtëpi dhe ka tentuar të përdhunojë 86 vjeçaren.

Ai më pas fizikisht ka sulmuar dhe i ka marrë paratë dhe disa sende.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera