Lajme

Kadaj-Bujupi: S’ka vend për gratë e forta

Kadaj-Bujupi: S’ka vend për gratë e forta
14:08 | 21 Qershor 2020

Dje është shkarkuar Vjosa Osmani nga posti i nënkryetarës dhe anëtares së kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi ka reaguar përmes një postimi.

“Nuk ka vend për gratë e forta”, u shpreh Kadaj-Bujupi.

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera