×
 • Lajme
 • Lajme

  Ish-deputetja e PSD-së: Sot jam me Thaçin e Veselin

  FrontOnline
  24 Qershor 2020

  Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e partisë Socialdemokrate, Shqipe Pantina, ka reaguar pas publikimit të aktakuzës nga Specialja për presidentin e Hashim Thaçi dhe liderin e PDK-së, Kadri Veseli, raporton Front Online.

  Ajo ka thënë që për sa i përket luftës së tyre në UÇK, të dy meritojnë respekt e mbështetje.

  “Thaçi e Veseli jane fajtor per keq qeverisje ne kohen sa partia qe e kane drejtu ka qene ne pushtet, por per angazhimin e tyre ne UÇK ata meritojne respekt e mbeshtetje. Sot une jam #meThacin e #meVeselin”, ka shkruar ajo në Facebook. /Front Online

  Dyfish n’plus me ArtMotion
  Nga Rubrika
  Lajme15 Korrik 2024
  Një top ofertë të pa parë deri më tash ka lansuar kompania numër një për turizëm në Kosovë Sharr Travel për në...
  Lajme15 Korrik 2024
  Kurti takohet me drejtoren e NDI, ZKM: Diskutuan për zhvillimet në vend dhe në botë Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e ka...
  Lajme15 Korrik 2024
  Agjencia për Informim dhe Privatësi, në kuadër të mbrojtjes së të dhënave personale të qytetarëve, përkatësisht mbikëqyrjen e zbatimit të Ligjit për...
  Të tjera
  Lajme15 Korrik 2024
  Salla e Kuvendit të Kosovës është në rinovim e sipër ndërsa Shefi i Kabinitetit të Glauk Konjufcës, Ilir Kërçeli njoftoi se tashmë...
  Lajme15 Korrik 2024
  Gjykata Speciale ka njoftuar se në rastin gjyqësor Januzi dhe të tjerët, është marrë vendim për kalimin e dosjes së çështjes dhe...
  Sport15 Korrik 2024
  Lamine Yamal nuk do ta harrojë kurrë eksperiencën e jashtëzakonshme që e pati në Euro 2024. Super-talenti i Barcelonës ishte sensacion në...
  Lajme15 Korrik 2024
  Deputeti i PDK-së, Ardian Kastrati, i ka reaguar kryeministrit Albin Kurti, i cili ka thënë se vrima nga e cila rridhte buxheti...
  Bota/Rajoni15 Korrik 2024
  Pushimet në Jug këtë vit janë më të shtrenjta se asnjëherë. Vlora, Saranda dhe zonat përreth tyre po përballen me një rritje...
  Lajme15 Korrik 2024
  Ambasadorët e shteteve më të fuqishme në botë u bën bashkë të dielën në Klan Arena. Ata shkuan për të parë finalen...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.