[wp-story]

Lajme

Hoti takohet me ambasadorët e vendeve anëtare të BE-së

Hoti takohet me ambasadorët e vendeve anëtare të BE-së
15:33 | 18 Qershor 2020

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka pritur në takim ambasadorët e vendeve anëtare të BE-së.

Hoti gjatë ditës së sotme ka takuar edhe kryetarët e partive politike ku është diskutuar në lidhje me kornizën për dialogun Kosovë-Serbi.

Ftesës nuk i janë përgjigjur pozitivisht PDK-ja dhe Vetëvendosje.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera