×
 • Kronika
 • Kronika

  Gjilan: Burri e raporton të zhdukur gruan e tij

  FrontOnline
  13 Shtator 2020

  Një burrë në Gjilan e ka raportuar në Polici si të zhdukur gruan e tij. Thotë se ajo ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

  “Gjilan 10.09.2020-14:00. Ankuesi mashkull K/ Shqiptar ka raportuar se bashkëshortja  e tij viktima femër kosovare ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e policisë.

  KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Kronika29 Shkurt 2024
  Një qytetar raportohet se në rrugën “Ismail Raka” në Kaçanik ka gjetur një shumë të parave dhe i ka dorëzuar ato në...
  Kronika29 Shkurt 2024
  Në mëngjesin e sotëm një veturë me targa serbe është djegur në Leposaviq. Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i...
  Kronika29 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është goditur më sëpatë në kokë. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në...
  Të tjera
  Lajme29 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore në Prizren ua ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për nga dy muaj katër të dyshuarve për grabitjen në Suharekë,...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi të hënën është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ndërsa sot ai ka publikuar...
  Vip29 Shkurt 2024
  Të lindurit në vitin e brishtë, më 29 shkurt, kanë një ditëlindje ndryshe nga kushdo tjetër. Kjo datë është vetëm një herë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Këshilltari në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Çerim Bajrami, është sulmuar fizikisht. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.