×
Etiketë: Gjilan
Lajme30 Shtator 2020
Sot është mbajtur mbledhja e radhës e Komitetit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19 në Gjilan, e cila është udhëhequr nga nënkryetari, Arbër Ismajli. Ismajli ka njoftuar për rënien e rasteve aktive me...
Lajme30 Shtator 2020
Sot është mbajtur mbledhja e radhës e Komitetit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19 në Gjilan, e cila është udhëhequr nga nënkryetari, Arbër Ismajli. Ismajli njofton se ka rënie të rasteve aktive me...
Kronika30 Shtator 2020
Një tentim vrasjeje ka ndodhur dje në Gjilan pas një konflikti verbal mes dy personave. I dyshuari ka therur me mjet të mprehtë viktimën, i cili pas plagëve të marra ka pranuar tretman mjekësor. Ngjarja...
Lajme29 Shtator 2020
Një muaj paraburgim është caktuar ndaj Sh.H i cili dyshohet se kishte detyruar të miturën që të kryej akt seksual në njërën nga dhomat e motelit. “I pandehuri Sh. H., dyshohet se me veprimet e...
Kronika29 Shtator 2020
Gjykata Themelore në Gjilan ka bërë të ditur se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit edhe për të pandehurin e dytë Sh. H., duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 (tridhjetë) ditë....
Lajme27 Shtator 2020
14-vjeçarja nga Gjilani dyshohet se është keqpërdorur seksualisht dhe më pas është detyruar që të abortojë në javën e tretë të shtatzënisë, nga 21-vjeçari me iniciale Sh.J (emër i njohur për redaksinë), me të cilën...
Kronika27 Shtator 2020
Një grua ka raportuar se derisa ishte duke punuar, ka pranuar një bankënotë prej 20 eurove e cila dyshohet se është e falsifikuar Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në Gjilan, njofton policia në...
Kronika26 Shtator 2020
Një person i cili dyshohet se është me probleme mendore, ka ushtruar dhunë fizike ndaj nipit të tij, raporton Front Online. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari është ndaluar për 48...
Lajme24 Shtator 2020
Në Gjilan është inauguruar sot Qendra Burimore për fëmijët e moshës 3-vjeç, në shkollën fillore “Abaz Ajeti”, projekt ky i mbështetur nga UNICEF dhe Ambasada japoneze në Kosovë. Me rastin hapjes së kësaj Qendre, nënkryetari...
Lajme23 Shtator 2020
Mot i ligë ka mbretëruar sot gjatë ditës në vendin tonë. E, në pjesën më të madhe pati edhe reshje shiu, madje në disa qytete edhe përmbytje. Përmes disa imazheve mund të shihni se si...
Lajme23 Shtator 2020
Nën udhëheqjen e nënkryetarit të Komunës së Gjilanit Arbër Ismajli është mbajtur të hënën takimi i Komitetit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19 ku është bërë vlerësimi i përgjithshëm. Numri dy i komunës...
Lajme21 Shtator 2020
Nën udhëheqjen e nënkryetarit të Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, sot është mbajtur takimi i Komitetit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19, ku është bërë vlerësimi i përgjithshëm. Në këtë komunë janë shënuar...
Lajme21 Shtator 2020
Nën udhëheqjen e nënkryetarit të Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, është mbajtur të hënën takimi i Komitetit për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19, ku është bërë vlerësimi i përgjithshëm. Në takim, nënkryetari Ismajli...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.