Lajme

Gjashtë të vdekur nga Coronavirusi dje në Kosovë

Gjashtë të vdekur nga Coronavirusi dje në Kosovë
15:13 | 17 Korrik 2020

Xhevat Jakupi nga IKSHPK-ja ka bërë të ditur se numri i përgjithshëm i të vdekurve nga Coronavirusi në Kosovë ka arritur në 124 veta, ku veç dje 6 qytetarë kanë humbur jetën nga virusi vdekjeprurës, raporton portali “Front Online”.

103 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

 

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera