Kronika

Gjakovari i bën për spital gruan dhe vajzën, dërgohet në mbajtje

Gjakovari i bën për spital gruan dhe vajzën, dërgohet në mbajtje
08:48 | 21 Qershor 2020

Në fshatin Moglicë të Gjakovës, është arrestuar një person i cili ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij”, thuhet në raportin e policisë.

Po ashtu, bëhet e ditur se viktimat janë dërguar për tretman mjekësor ndërsa, me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj

Të tjera