×
 • Kronika
 • Kronika

  Gjakovari i bën për spital gruan dhe vajzën, dërgohet në mbajtje

  FrontOnline
  21 Qershor 2020

  Në fshatin Moglicë të Gjakovës, është arrestuar një person i cili ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij.

  Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

  “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij”, thuhet në raportin e policisë.

  Po ashtu, bëhet e ditur se viktimat janë dërguar për tretman mjekësor ndërsa, me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

  Zyrtare: Dyshekët e Comoditas produktet më të eksportuara nga Kosova për vitin 2023, dyfish më shumë se tjerët
  Nga Rubrika
  Kronika21 Qershor 2024
  Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur në magjistralen Prizren-Suharekë, ku si pasojë ka mbetur i lënduar një person. Aksidenti ka ndodhur...
  Kronika21 Qershor 2024
  Janë arrestuar dy të dyshuar, një grua dhe një burrë në Gjakovë, pasi të njëjtit dyshohet se janë përleshur fizikisht në mes...
  Kronika21 Qershor 2024
  Një grua është zhdukur që tri ditë në Mitrovicë, dhe ende nuk ka ndonjë informatë se ku ndodhet. Rastin për policinë e...
  Të tjera
  Vip22 Qershor 2024
  Modelja tejet e dashur nga publiku, Adrola Dushi, e ftur në një emission televiziv tregon se që e vogël e ka ndihmuar...
  Lajme22 Qershor 2024
  Ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Sheremet Ahmeti, për FrontOnline, thotë se Sigurimi Shëndetësor për Policinë e Kosovës, ka qenë nevojë e përhershme,...
  Sport22 Qershor 2024
  Ish futbollisti i njohur gjerman, Mario Basler, ka thënë fjalë të mëdha për Granit Xhakën para ndeshjes mes Zvicrës dhe Gjermanisë. Basler...
  Sport22 Qershor 2024
  Pas fitores mbresëlënëse 3:0 ndaj Turqisë në Dortmund, trajneri i Portugalisë, Roberto Martínez, shprehu kënaqësinë e tij për paraqitjen e skuadrës dhe...
  Sport22 Qershor 2024
  Cristiano Ronaldo ka thyer një rekord historik në Euro 2024 teksa me asistimin e bërë në golin e tretë të Portugalisë ndaj...
  Lajme22 Qershor 2024
  Gjenerali amerikan në pension, Wesley Clark, nesër do të qëndrojë në Kosovë ku do shkojë në takim në selinë e LDK-së ku...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.