Gjuha:
×
Etiketë: gjakovari
Lajme07 Shtator 2020
Gjykata Themelore në Gjakovë, të hënën, e ka dënuar me 300 euro gjobë dhe 1 vit burgim me kusht të akuzuarin për dhënie të ryshfetit, Andon Vasiliu Dënimi me kusht ndaj të akuzuarit Vasiliu nuk...
Kronika28 Gusht 2020
Policia ka arrestuar një burrë në Gjakovë për shkak se me datën 25.08.2020 kishte shkuar tek banesa e babait dhe motrës së tij, ndaj të cilëve kishte ushtruar dhunë fizike dhe më pas ishte larguar...
Lajme23 Gusht 2020
Policia në Gjakovë ka arrestuar një person i cili ka bashkëjetuar me një vajzë nën moshën 16-vjeçare Rasati ka ndodhur mesnatën e së shtunës në Gjakovë, njofton policia në raportin 24 orësh. “Është arrestuar i...
Lajme23 Gusht 2020
Policia në Gjakovë ka arrestuar një person i cili pas një mosmarrëveshje të mëhershme, ka shqetësuar vazhdimisht një tjetër I dyshuari është arrestuar pasditen e së shtunës, njofton policia në raportin 24 orësh. “Është arrestuar...
Kronika01 Gusht 2020
Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi kishte organizuar një aheng familjar. Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në Gjakovë. I njëjti kishte mbajtur aheng familjar me 27 persona të pranishëm. Kështu ai...
Kronika31 Korrik 2020
Një person është arrestuar dje nga Policia e Kosovës në fshatin Rogovë të Gjakovës, për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë, raporton Express. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se i njëjti...
Kronika01 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë. I njëjti ka inskenuar një situatë në të cilën është paraqitur si i rrëmbyer me qëllim të përfitimit të një shume parash nga familja e tij...
Kronika21 Qershor 2020
Në fshatin Moglicë të Gjakovës, është arrestuar një person i cili ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh. “Është arrestuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.