Lajme

Fillon takimi i kryeministrit Hoti me rektorët e universiteteve publike

Fillon takimi i kryeministrit Hoti me rektorët e universiteteve publike
11:43 | 19 Qershor 2020

Ka filluar takimi i kryeministrit të vendit Avdullah Hoti me rektorët e universiteteve publike, raporton Front Online.

I pranishëm me Hotin ishte zëvendëskryeministri i parë Besnik Tahiri, ndërsa nga rektorët ishte ai i Universitetit të Prishtinës, Marian Dema, ai i Universitetit të Gjilanit, Bajram Kosumi dhe të tjerët.

Pas këtij takimi kryeministri Hoti do të mbajë edhe një konferencë për media./Front Online/

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera