×
 • Vip
 • Vip

  E njihni personin në foto, është një nga emrat në të njohur në muzikë

  FrontOnline
  28 Qershor 2020

  Këngëtarja e njohur ka hapur arkivat.

  Fifi është duke qëndruar aktive me postime edhe në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka publikuar një fotografi nga koha e fëmijërisë
  Në fotografinë e publikuar këngëtarja shihet me një biskotë në dorë, dhe thënë të drejtën duket komplet ndryshe nga sot.

  “Fifi vogël”, ka shkruar ajo si përshkrim të fotos.

  Përndryshe, sa i përket muzikës brenda një kohe të shkurtër pritet publikimi i duetit të saj me Young Zerkën.

  Artani paralajmëron Xhulin: Ruaju!
  Nga Rubrika
  Vip22 Qershor 2024
  Modelja tejet e dashur nga publiku, Adrola Dushi, e ftur në një emission televiziv tregon se që e vogël e ka ndihmuar...
  Vip22 Qershor 2024
  Reperi Mozzik mori vëmendjen tejet të madhe nga fansat prej kur bëri publike me lidhjen me Lotina Hazirin. Dyshja është shfaqur së...
  Vip22 Qershor 2024
  Justin Timberlake ka pranuar se ka qenë “një javë e vështirë” pasi u akuzua për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur....
  Të tjera
  Vip22 Qershor 2024
  Modelja tejet e dashur nga publiku, Adrola Dushi, e ftur në një emission televiziv tregon se që e vogël e ka ndihmuar...
  Lajme22 Qershor 2024
  Ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Sheremet Ahmeti, për FrontOnline, thotë se Sigurimi Shëndetësor për Policinë e Kosovës, ka qenë nevojë e përhershme,...
  Sport22 Qershor 2024
  Ish futbollisti i njohur gjerman, Mario Basler, ka thënë fjalë të mëdha për Granit Xhakën para ndeshjes mes Zvicrës dhe Gjermanisë. Basler...
  Sport22 Qershor 2024
  Pas fitores mbresëlënëse 3:0 ndaj Turqisë në Dortmund, trajneri i Portugalisë, Roberto Martínez, shprehu kënaqësinë e tij për paraqitjen e skuadrës dhe...
  Sport22 Qershor 2024
  Cristiano Ronaldo ka thyer një rekord historik në Euro 2024 teksa me asistimin e bërë në golin e tretë të Portugalisë ndaj...
  Lajme22 Qershor 2024
  Gjenerali amerikan në pension, Wesley Clark, nesër do të qëndrojë në Kosovë ku do shkojë në takim në selinë e LDK-së ku...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.