Vip

E njihni personin në foto, është një nga emrat në të njohur në muzikë

E njihni personin në foto, është një nga emrat në të njohur në muzikë
18:14 | 28 Qershor 2020

Këngëtarja e njohur ka hapur arkivat.

Fifi është duke qëndruar aktive me postime edhe në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka publikuar një fotografi nga koha e fëmijërisë
Në fotografinë e publikuar këngëtarja shihet me një biskotë në dorë, dhe thënë të drejtën duket komplet ndryshe nga sot.

“Fifi vogël”, ka shkruar ajo si përshkrim të fotos.

Përndryshe, sa i përket muzikës brenda një kohe të shkurtër pritet publikimi i duetit të saj me Young Zerkën.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera