×
 • Vip
 • Vip

  Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

  FrontOnline
  28 Qershor 2020

  Dua Lipa ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën ‘IDGAF’.

  Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur suksesin e radhës me këngën e saj të famshme ‘IDGAF’.

  Kënga e publikuar vite më parë ka arritur shifrën e 1 miliardë dëgjimeve në platformën digjitale ‘Spotify’, çfarë e bën atë femrën e parë që arrin këtë sukses.

  Lajmin e ka ndarë vetë këngëtarja në rrjetet sociale, ndërsa edhe për këngën “Don’t Start Now” shënohen 944 milionë klikime.

  Formula 1 vjen në Artmotion më "i çmendur" se kurrë
  Nga Rubrika
  Vip08 Dhjetor 2023
  Azemi ka folur për Blerandon dhe rivalitetin që po ekziston ndaj tyre në shtëpinë më të madhe në vend. Ai tha se...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Këtë javë kanë ndodhur debate të ashpra mes Blerando, Azemit dhe Bucit. Në një klip shfaqej Blerando duke i thënë Azemit se...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Opinionistja e Big Brother VIP Kosova Anita Haradinaj ka pasur një koment për Blerandon. Ajo i ka thënë Blerandos se “unë të...
  Të tjera
  Vip08 Dhjetor 2023
  Moderatori i spektaklit Alaudin Hamiti ia ka bërë një pyetje Blerandos, “dikush të sheh si lojtar të fortë dikush më pak të...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Blerando ka folur për shoqërinë e tij më Bleron brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. Ai ka thënë se është...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të ulëta në orët e mëngjesit, të cilat në orët vijuese...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Fondi Sovran i Kosovës i cili ka kaluar në leximin e parë në Kuvendin e Kosovës është diskutuar sot në EURO n’7....
  Sport08 Dhjetor 2023
  Juventusi ka arritur të shënojë fitore ndaj Napolit me rezultat 1-0 në derbin e javës së 15-të të Serie A. Pjesa e...
  Bota/Rajoni08 Dhjetor 2023
  Shtetet e Bashkuara kanë vënë veto në Rezolutën e cila ka bërë thirrje për armëpushim të menjëhershëm në Gazë. 13 nga anëtaret...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.