Lajme

Deputetët e komuniteteve i përgjigjen pozitivisht ftesës së Avdullah Hotit

Deputetët e komuniteteve i përgjigjen pozitivisht ftesës së Avdullah Hotit
11:15 | 18 Qershor 2020

Deputetja Duda Balje dhe deputeti Albert Kinolli janë parë duke hyrë në objektin e Qeverisë, atu ku për pak pritet që të fillojë takimi i thirrur nga kryeministri Avdullah Hoti.

Pos deputetëve të komuniteteve, në takim ka shkuar edhe kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj.

Ndërkaq, nga PDK’ja dhe LVV’ja kanë bërë të ditur se nuk do të marrin pjesë.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera