Lajme

Bushati: Llogaritë e Thaçit për të shpëtuar nga Specialja dhe duke u tallur me BE-në dolën të gabuara

Bushati: Llogaritë e Thaçit për të shpëtuar nga Specialja dhe duke u tallur me BE-në dolën të gabuara
17:03 | 24 Qershor 2020

Gazetari nga Shqipëria, Andi Bushati, ka shkruar në “Facebook” se po i vie era politikë vendimi i Hagës kundër Thaçit, mirëpo, sipas tij, llogaritë e këtij të fundit për të shpëtuar nga Specialja dolën të gabuara, raporton portali “Front Online”.

Postimi i plotë i Bushatit në “Facebook”.

Qe vendimi i Hages kunder Thaçit, tre dite para takimit te Uashingtonit vjen era politike, kjo eshte nje e vertete uleritese. Por, qe llogarite e tij per te shpetuar nga specialia, duke u hequr si Trampist dhe duke u tallur me BE dolen te gabuara edhe kjo nuk ka vend per koment.

/Front Online/

Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€

Të tjera