×
 • Lajme
 • Lajme

  Bushati: Llogaritë e Thaçit për të shpëtuar nga Specialja dhe duke u tallur me BE-në dolën të gabuara

  FrontOnline
  24 Qershor 2020

  Gazetari nga Shqipëria, Andi Bushati, ka shkruar në “Facebook” se po i vie era politikë vendimi i Hagës kundër Thaçit, mirëpo, sipas tij, llogaritë e këtij të fundit për të shpëtuar nga Specialja dolën të gabuara, raporton portali “Front Online”.

  Postimi i plotë i Bushatit në “Facebook”.

  Qe vendimi i Hages kunder Thaçit, tre dite para takimit te Uashingtonit vjen era politike, kjo eshte nje e vertete uleritese. Por, qe llogarite e tij per te shpetuar nga specialia, duke u hequr si Trampist dhe duke u tallur me BE dolen te gabuara edhe kjo nuk ka vend per koment.

  /Front Online/

  20 mijë qytetarë të Gjakovës bëhen me rrjet të ri
  Nga Rubrika
  Lajme22 Qershor 2024
  Forca e Sigurisë së Kosovës së shpejti do të jetë me aeroport ushtarak në afërsi të kufirit me Serbinë. Mirëpo njohësit e...
  Lajme22 Qershor 2024
  Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, ka bërë të ditur se në Ditën Memoriale të Komunitetit Egjiptian ka vizituar disa...
  Lajme22 Qershor 2024
  Ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Sheremet Ahmeti, për FrontOnline, thotë se Sigurimi Shëndetësor për Policinë e Kosovës, ka qenë nevojë e përhershme,...
  Të tjera
  Vip22 Qershor 2024
  Modelja tejet e dashur nga publiku, Adrola Dushi, e ftur në një emission televiziv tregon se që e vogël e ka ndihmuar...
  Lajme22 Qershor 2024
  Ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Sheremet Ahmeti, për FrontOnline, thotë se Sigurimi Shëndetësor për Policinë e Kosovës, ka qenë nevojë e përhershme,...
  Sport22 Qershor 2024
  Ish futbollisti i njohur gjerman, Mario Basler, ka thënë fjalë të mëdha për Granit Xhakën para ndeshjes mes Zvicrës dhe Gjermanisë. Basler...
  Sport22 Qershor 2024
  Pas fitores mbresëlënëse 3:0 ndaj Turqisë në Dortmund, trajneri i Portugalisë, Roberto Martínez, shprehu kënaqësinë e tij për paraqitjen e skuadrës dhe...
  Sport22 Qershor 2024
  Cristiano Ronaldo ka thyer një rekord historik në Euro 2024 teksa me asistimin e bërë në golin e tretë të Portugalisë ndaj...
  Lajme22 Qershor 2024
  Gjenerali amerikan në pension, Wesley Clark, nesër do të qëndrojë në Kosovë ku do shkojë në takim në selinë e LDK-së ku...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.