Kronika

Arrestohet një person në Malishevë pasi e shantazhoi një vajzë përmes Facebookut

Arrestohet një person në Malishevë pasi e shantazhoi një vajzë përmes Facebookut
11:00 | 08 Korrik 2020

Policia në Malishevë ka arrestuar një person i cili dyshohet se e ka kushtëzuar një vajzë për të dalë me të.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Malishevë, njofton policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, i dyshuari i kishte bërë presion viktimës se nëse nuk del me të, do të ia publikojë fotot e saj, shkruan Reporteri.net.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera