×
 • Lajme
 • Lajme

  Me ofertat e “Sharr Travel”, vetëm sot 300 qytetarë udhëtojnë drejtë Shqipërisë

  FrontOnline
  08 Mars 2024

  Vetëm sot me Sharr Travel do të udhëtojnë rreth 300 qytetarë drejt Shqipërisë.

  E gjithë kjo, pas fushatës “Pusho shqip” të iniciuar nga Sharr Travel.

  Pronari i “Sharr Travel”, Ruzhdi Kurtishaj ka shkruar se qytetarët po i shfrytëzojnë ofertat për të kaluar fundjavën në Pogradec, Struga, Korçë, Sarandë e qytete të tjera të Shqipërisë.

  Përndryshe, Agjensioni Sharr Travel vazhdon me ofertat më të mira në treg.

  “Jam shume i knaqur me perkrahjen e qytetareve per fushaten turistike “Pusho shqip” dhe ofertat e Sharr Travel!

  Sot rreth 300 qytetare po udhetojne drejt Shtetit ame, ne kuader te perpjekjeve tona per te mbeshtetur turizmin shqipfoles dhe fushaten qe kemi nisur “Pusho shqip”.

  Pogradeci, Struga, Korça, Vlora, Saranda, Durresi, Berati e Shengjini mbeten ofertat me te perzgjedhura deri me tash.

  Faleminderit te gjitheve per perkrahjen”, ka shkruar ai.

   

  Formula 1 vjen në Artmotion më "i çmendur" se kurrë
  Nga Rubrika
  Lajme25 Maj 2024
  E përditshmja amerikane, “The New York Times”, ka publikuar një artikull të gjatë për Richard Grenellin. Gazeta ka biseduar me 40 persona,...
  Lajme25 Maj 2024
  Avni Islami, njohës i sigurisë thotë se rritja e numrit të vrasjeve, plagosjeve duhet të na brengos si shoqëri e të jetë...
  Lajme25 Maj 2024
  Kah ikën u panë, e si dolën nuk dihej. Megjithatë, 8 muaj pas, në aleancën më të fuqishme në botë, do të...
  Të tjera
  Vip25 Maj 2024
  Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë vite që janë ndarë. Por se si qëndron raporti i tyre në ditët e sotme, e...
  Lajme25 Maj 2024
  Në vazhdën e takimeve me kongresistë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shefja e diplomacisë kosovare Donika Gërvalla është pritur në takim...
  Lajme25 Maj 2024
  Personi që mbeti i lënduar nga një mjet shpërthyes në fshatin Babaj Bokës të Gjakovës, iu është këputur shuplaka e dorës, po...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka marrë pjesë në Festivalin e Shkathtësive Digjitale që është mbajtur në Prizren, nga ku tha se...
  Lajme25 Maj 2024
  Plani i rritjes së Bashkimit Evropian (BE) për Ballkanin Perëndimor, i cili siguron akses në ndihmë financiare shtesë prej gjashtë miliardë eurosh,...
  Lajme25 Maj 2024
  Policia Kufitare e Morinës ka arrestuar një shtetas të Serbisë, i cili ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar për prodhim...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.