×
 • Lajme
 • Lajme

  Alea 6 muajshe ka nevojë për ndihmë, nevojiten edhe 11 mijë euro për shërimin e saj

  FrontOnline
  04 Korrik 2020

  Alea Krasniqi është vogëlushja nga Ferizaj, e cila ka nevojë për ndihmën e të gjithëve që të shërohet nga sëmundja “Leukimia Akute Lymbhoblastic”.

  Për Alean e vogël, nevojitet trajtim në Turqi, andaj familjarët kërkojnë ndihmë për shërimin e saj.

  Shuma e nevojshme që kërkohet për shërimin e saj është 110.000 euro, ndërsa babai i saj thotë se deri tani kanë siguruar shumën prej 99 mijë eurosh.

  Familja bën apel tek të gjithë ata që kanë mundësi të ndihmojnë, të dhurojnë për Alean, pasi nevojiten vetëm edhe 11.000 euro.

  Më poshtë gjenden të dhënat se si mund ta ndihmoni, Alea Krasniqin.

  Ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Lajme15 Prill 2024
  Pas miratimit me sukses të raportit të raportueses për Kosovën, Dora Bakoyannis, nga Komiteti për Politikë dhe Demokraci i Këshillit të Evropës,...
  Lajme15 Prill 2024
  Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), ka bërë të ditur se mbi 200 mijë rezident janë të regjistruar në Kosovë, dhe mbi...
  Lajme15 Prill 2024
  Ka filluar ceremonia e pritjes se liderëve botëror nga Presidentja Vjosa Osmani, të cilët do të marrin pjesë në Forumin Ndërkombëtar për...
  Të tjera
  Kronika15 Prill 2024
  Rryma dyshohet se ka shkaktuar zjarin në një depo të frutave në Podujevë. Kështu kanë deklaruar para policisë, dëshmitarët. “Raportohet se një...
  Lajme15 Prill 2024
  Sot përfundon afati për aplikim për akreditimin e vëzhguesve të subjekteve politike të kryetarëve aktual, OJQ-ve vendore/ndërkombëtare dhe mediave. Këtë e konfirmoi...
  Kronika15 Prill 2024
  Është arrestuar një burrë në Gjakovë, pasi i njëjti dyshohet se e ka ndjekur një grua deri tek banesa e saj, duke...
  Kronika15 Prill 2024
  Dy mjete të dyshimta janë gjetur në Prishtinë. Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë i cili fillimisht ka thënë se...
  Kronika15 Prill 2024
  Pesë persona janë arrestuar pas një përleshje ndërmjet vete për shkak të një mosmarrëveshje në komunikacion. Policia bën të ditur se ngjarja...
  Bota/Rajoni15 Prill 2024
  Pavarësisht sulmeve të Itranit ushtria izraelite vijon sulmet e saj në Rripin ne Gazës. Izraeli këmbëngul që sulmi i Iranit nuk do...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.