Lajme

Aksident trafiku në kryeqytet

Aksident trafiku në kryeqytet
14:07 | 18 Qershor 2020

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në rrugën “UCK” në kryeqytet, raporton portali FrontOnline.

Në aksident janë përfshi një veturë dhe një furgon, ndërsa përveç dëmeve material nuk ka persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ende nuk ka arritur policia e Kosovës.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera