Lajme

77 raste aktive me Covid-19 në Gjilan

77 raste aktive me Covid-19 në Gjilan
09:27 | 09 Korrik 2020

Në Komunën e Gjilanit janë 77 raste aktive me Covid-19.

Deri tani atje 230 njerëz kanë rezultuar pozitiv, dhe 149 janë shëruar plotësisht. Ndërsa jetë kanë ndërruar vetëm 4 persona.

Këtë e bëri të ditur nënkryetari i Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajli, duke bërë thirrje që të respektohen të gjitha rekomandimet e IKSHPK-së dhe MSH-së.

Postimi i plotë i tij në Facebook:

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera