Gjuha:
×
Etiketë: 77
Ekonomi17 Shtator 2020
Pandemia ka goditur edhe ekonominë e Kosovës, ashtu siç ka goditur ekonomitë në mbarë globin duke shkaktuar krizë ekonomike pothuajse në shumicen e vendeve. BQK gjatë kësaj kohe në vazhdimësi ka qenë ne komunikime të...
Bota/Rajoni16 Shtator 2020
Vrasësi masiv nga Norvegjia, Anders Breivik, do të aplikojë për falje të dënimit. Lajmin e bëri të ditur avokati i tij. Ekstremisti i djathtë kishte vrarë tetë persona përmes shpërthimit të bombës në Oslo dhe...
Bota/Rajoni16 Shtator 2020
Vrasësi masiv nga Norvegjia, Anders Breivik, do të aplikojë për falje të dënimit. Lajmin e bëri të ditur avokati i tij. Ekstremisti i djathtë kishte vrarë tetë persona përmes shpërthimit të bombës në Oslo dhe...
Lajme10 Shtator 2020
Numri i të infektuarve me virusin korona në Kosovë që nga 13 marsi kur edhe u paraqitën dy rastet e para e deri më tani ka shkuar në 14 mijë e 377. Nga ky virus...
Bota/Rajoni05 Shtator 2020
Në Serbi, deri në orën 15:00 të datës 5 shtator, janë regjistruar gjithsej 31,849 raste me coronavirus. Që nga raporti i fundit, mostrat e 7,848 personave janë testuar, nga të cilat 77 janë pozitive. Gjithashtu...
Lajme07 Gusht 2020
Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar pro projektligjit për parandalimin dhe luftimin e pandemisë Covid-19, me përjashtim të njërit nga LDK. 77 deputetë kanë votuar për dhe një kundër, kështu në shyqrtim të parë...
Lajme09 Korrik 2020
Në Komunën e Gjilanit janë 77 raste aktive me Covid-19. Deri tani atje 230 njerëz kanë rezultuar pozitiv, dhe 149 janë shëruar plotësisht. Ndërsa jetë kanë ndërruar vetëm 4 persona. Këtë e bëri të ditur...
Bota/Rajoni05 Korrik 2020
Strukturat e DVP Kukës, në bashkëpunim dhe koordinim me Policinë Kufitare në Morinë, parandaluan dhe goditën një rast të tentativës për transfertë të paligjshme të parave. Sekuestrohen 77160 franga zvicerane. Sektori për Hetimin e Krimit...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Vazhdon të mbetet e lartë shifra e infektimeve nga coronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë 77 persona. Kujtojmë se një ditë më parë u regjistruan...
Lajme17 Qershor 2020
Insituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës IKSHPK, ka dal me një apel pas shtimit të rasteve me Coronavirus, raporton Front Online.  Apeli i IKSHPK-së: Të nderuar qytetarë! Më 16 Qershor me SARS-CoV-2 janë konfirmuar...
Lajme17 Qershor 2020
Janë konfirmuar nga IKSHPK-ja, 77 raste të reja me Coronavirus, raporton "Front Online" Njoftimi i plotë: SHTATËDHJETË E SHTATË RASTE ME COVID-19! Sot më 17 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.